infosunwindlogistics.com +90 216 461 66 66

Uluslararası taşımacılıkta müşteri odaklı yaklaşımımız, hızlı hizmet ve takip sistemlerimizle güvenilir bir çözüm ortağı olarak, Geniş acente ve partner ağımızla; Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar ve Asya ülkelerine yapılan ticarette sahip olduğumuz güçlü iş ortaklarımız ile İhracat, İthalat, Transit, komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Sadece Türkiye’nin Gemlik, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon’daki limanlarından değil, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle uluslararası taşımacılık alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Dünya çapında hızlı taşıma ve komple uçak kiralama dahil esnek çözümler üretiyor, özellikle müşterilerimizin beklentisine uygun maliyetlerle hizmet sunuyor ve proje taşımacılığı konusundaki uzmanlığımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın her noktasından taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

Sunwind Lojistik olarak, intermodal taşımacılığında sahip olduğumuz tecrübe sayesinde; aktarmalı-aktarmasız olarak Avrupa ülkelerine verdiğimiz servis ve intermodal/mutimodal taşımacılık çözümlerimiz ile müşterilerimize önemli maliyet ve tonaj avantajları sağlıyoruz.

DEPOLAMA
GÜMRÜKLEME
KOMPLE TAŞIMA
PARSİYEL TAŞIMA

Tecrübesiyle Hızlı ve Güvenilir Çözüm Ortağınız. Uluslararası Taşımacılık

Hızlı
Tedarik

En İyi
Fiyat

Hızlı
Teklif

Anında
Raporlama

Zamanında
Teslimat

7/24
Araç Takibi